| Parameter | Specification |
| Control Interface | Mobile APP touch control |
| Control Type | Bluetooth APP remote control, full-color pixel control |
| Max. Pixel Count | 2048 pixels |
| Compatible IC | SM16703 / SK6812 (18 adjustable types) |
| Lighting Modes | 207 built-in effects |
| Input Voltage | DC5V / DC12V / DC24V |
| Power Density | 0.3W/m |
| Dimensions | 100×45×20mm |
| Wiring | DC power cable + 4-pin signal connector |
Bluetooth Control Mobile APP Controller DC5V 12V 24V
$ 7.60
Factory Local Pickup/ Consult Customer ServiceSP105E Bluetooth APP LED controller, DC5V/12V/24V, 207 effects, compatible with 18 LED ICs for smart and decorative lighting.
| 类型 | 5V, 12V, 24V |
|---|
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






Reviews
There are no reviews yet.