| Parameter | Specification |
| LED Model | 5050RGBWW (RGB Colorful) |
| IC Model | None |
| IC Quantity | None |
| LED Quantity | 60 LEDs/m |
| Voltage | DC12V / DC24V |
| Power | 18 W/m |
| Color Type | RGB Colorful |
| Dimensions | 5000×12mm |
| Waterproof Treatment | Bare Board, Sleeve, Epoxy Coating, Potting Glue |
| Unit Price: | USD per Meter |
DC12V 24V 5050 RGBWW LED Strip 60 LEDs per Meter 18W
Price range: $ 2.30 through $ 3.70
Factory Local Pickup/ Consult Customer Service| Dimensions | N/A |
|---|---|
| 类型 | Bare Board, Dripping Glue, Sleeve, Potting Glue |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






Reviews
There are no reviews yet.